23.06.2022 15:00 5 PM/KPP Puck

Jeśli ich rozpoznajesz poinformuj policję!

Fot. KPP Puck

Kobiety i mężczyźni podejrzewani są o kradzież wyrobów tytoniowych w jednym ze sklepów w Jastarni i w drogerii we Władysławowie. Policjanci szukają świadków mogących pomóc w ustaleniu personaliów tych osób.

Władysławowo/Fot. KPP Puck Władysławowo/Fot. KPP Puck Władysławowo/Fot. KPP Puck Władysławowo/Fot. KPP Puck Jastarnia/Fot. KPP Puck Jastarnia/Fot. KPP Puck Jastarnia/Fot. KPP Puck Jastarnia/Fot. KPP Puck

Policjanci z Władysławowa poszukują dwóch osób, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. 

Policjanci z Władysławowa poszukują kobiety i mężczyzny podejrzewanych o przestępstwo kradzieży mienia z jednej z drogerii we Władysławowie. Do zdarzenia doszło na pod koniec kwietnia br. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczni są podejrzewani – informuje mł. asp. Łukasz Brzeziński z puckiej komendy.

Również kobieta i mężczyzna podejrzewani są o kradzież wyrobów tytoniowych w jednym ze sklepów w Jastarni.

Policjanci z Juraty poszukują kobiety i mężczyzny podejrzewanych o przestępstwo kradzieży wyrobów tytoniowych z jednego ze sklepów z Juraty. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczni są podejrzewani – dodaje mł. asp. Łukasz Brzeziński.

Każdy, kto rozpoznaje osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantem prowadzącym sprawę pod nr tel. : 47 74 25 313 lub kontakt z oficerem dyżurnym tel.: 47 742 53 22.

Informacje można przekazać również w formie elektronicznej pisząc na adres [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...