21.06.2022 14:00 1 AB/UM Reda

Redzianka zdobyła dwa medale na mistrzostwach Polski w badmintonie

Facebook.com/Lena Jachimek

Prawie 140 zawodników wzięło udział w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików w Badmintonie. Lena Jachimek z Redy dwukrotnie stawała na podium. Złoto zdobyła w deblu, a medal brązowy wywalczyła w grze mieszanej.

Zawody odbyły się w Poczesnej (województwo śląskie) w dniach 17-19 czerwca, W imprezie brali udział badmintoniści urodzeni w 2007 i 2008 roku. Wielki sukces osiągnęła mieszkanka Redy Lena Jachimek, która dwukrotnie stawała na podium.

Tytuł Mistrzowski zdobyła w grze deblowej wraz z Kają Ziółkowską z Suchedniowa, a medal brązowy wywalczyła w grze mieszanej w parze z Kacprem Drymajło z Przemyśla - informuje urząd Redy.

Facebook.com/Lena Jachimek Facebook.com/Lena Jachimek Facebook.com/Lena Jachimek Facebook.com/Lena Jachimek Facebook.com/Lena Jachimek

Mimo kontuzji jakiej niedawno doznałam, mistrzostwa zakończyłam z dwoma medalami, złoto w deblu z Kają Ziółkowską oraz brąz w grze mieszanej z Kacprem Drymajło. Dziękuję wam za wspólną grę, jesteście niezastąpieni - napisała Lena Jachimek na Facebooku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24