13.06.2022 14:00 1 PM/TTM

Zabawa na zakończenie sezonu. Tytani zorganizowali piknik

Fot. Tytani Wejherowo

Były konkursy, nagrody, dmuchańce, lody, kiełbaski, wata cukrowa i dużo sportu, ale co najważniejsze kibicie mieli okazję spotkać się z zawodnikami, którzy grają w Tytanach Wejherowo.

Fot. Tytani Wejherowo Fot. Tytani Wejherowo Fot. Tytani Wejherowo Fot. Tytani Wejherowo Fot. Tytani Wejherowo Fot. Tytani Wejherowo Fot. Tytani Wejherowo Fot. Tytani Wejherowo

Więcej zdjęć tutaj.

W niedzielę (12 czerwca) w Centrum Sportu Tytani odbył się piknik rodzinny z wejherowskimi szczypiornistami.

Klimat mamy letni, piknikowy, wszystko dla naszych kochanych kibiców. Wszystko u nas jest za darmo. Przygotowaliśmy dmuchańce, jest kiełbaska, lody. Przygotowaliśmy konkursy, tory przeszkód, zmagania biegowe - mówił dla Twojej Telewizji Morskiej Robert Wicon, trener drużyny Tytani Wejherowo.

Spotykamy się po to, żebyśmy mogli porozmawiać, wsłuchać się co poprawić, pośmiać się, pobawić, zobaczyć uśmiech dzieci - zaznacza Remigiusz Sałata, prezes Tytanów Wejherowo.

Tytani zakończony sezon mogą zaliczyć do udanych, zajęli pewne czwarte miejsce w lidze i walczyli jak równy z równym z najsilniejszymi drużynami ligi. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24