06.06.2022 11:48 0 Materiał partnera

Sky Clinic - przeszczepiamy włosy z wysoką skutecznością

Materiał Partnera

Sky Clinic to prawdziwie godna uwagi klinika, której pracownicy zrobią wszystko, by Cię zadowolić. Przy użyciu najnowszych technologii dokonujemy estetycznych cudów! Czy wiesz, że możemy pobrać Twoją własną tkankę tłuszczową np. z brzucha, bioder czy ud i zaaplikować go do piersi, pośladków czy policzków? Czy wiesz, że możemy nakłonić komórki Twojej skóry do autonaprawy, tak by włókna kolagenowe przybrały prawidłową konformację i ponownie zaczęły właściwie spełniać swe powinności? Czy wiesz, że możemy Cię odmłodzić już przy zastosowaniu jednego zabiegu? No i najważniejsze... Czy wiesz, że przeszczepimy Twoje włosy w zaledwie 2-8h, a najnowszej generacji robot Artas 9X przeniesie Twoje mieszki włosowe w łysiejący fragment tak, by żaden z mieszków włosowych nie ucierpiał i nie stracił możliwości wytworzenia włosa?

Sky Clinic podjęła współpracę z najlepszymi lekarzami medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej, którzy są wyczuleni na ludzkie cierpienie i zapewne dlatego zawzięcie pragną pomóc wszystkim, którzy udają się do nas ze swoimi problemami. Nasz wykwalifikowany zespół stale się kształci, młoda kadra pracowników chętnie uczestniczy w międzynarodowych konsyliach lekarskich i chętnie podejmuje wyzwania. Stąd, mamy na koncie tysiące udanych zabiegów. Nasze kliniki dostępne są w Warszawie i we Wrocławiu.

Komu dedykowany jest przeszczep włosów?

Każdy kto czuje się nieatrakcyjny z powodu przerzedzonych włosów bądź łysiejących pól na głowie jest potencjalnym uczestnikiem zabiegu. Zrobimy wszystko, byś czuł się wartościowy, spełniony, atrakcyjny! I mimo, iż nie zgadzamy się z powszechnie panującym poglądem, że to właśnie włosy decydują o Twojej atrakcyjności, statystyk nie oszukamy. Możemy jednak, pomóc Ci rezerwując wizytę do specjalisty który albo zaleci leczenie farmakologiczne albo zakwalifikuje Cię do przeszczepu włosów! Gotowy na nowe życie? Na nowe wyzwania? Jeśli tak, to zaczynamy!

Przeszczep włosów w Sky Clinic - w jaki sposób jest wykonywany?

Sky Clinic działa w oparciu o najnowszą technologię przeszczepu włosów FUE, a do tego celu używa najnowszej generacji robota Artas 9X. Najpierw odbywa się konsultacja lekarska, na której lekarz stwierdza czy pacjent może przystąpić do zabiegu. Odstępujemy od procedur wykonawczych wtedy, gdy istnieje niska szansa powodzenia zabiegu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, lekarz udziela pacjentowi ważny wad i wskazówek odnośnie tego, jak należy się przygotować do zabiegu.

Robot Artas 9X automatycznie pobiera grafty. Biopsji podlegają zespoły mieszkowe z wyznaczonego przez lekarza obszaru skóry głowy. Wybierany jest ten fragment, który cechują najbardziej dorodne mieszki włosowe. Faktem jest, że w okolicy potylicznej skóry głowy znajdują się mieszki, które wykazują dużą odporność na działanie warunków niesprzyjających i dihydrotestosteronu (DHT). Dlaczego tak jest, że DHT uszkadza mieszki włosowe, a te w okolicy potylicy są odporne? -  Hormony płciowe tuż obok genów są czynnikami decydującymi o funkcjonalności układu immunologicznego i podatności skóry na infekcje i potencjał do gojenia. Niestety, nie wpływają one korzystnie na jakość mieszków włosowych, niejednokrotnie nawet przyczyniają się do powstawania na nich blizn. Na skórę głowy wpływają nie tylko hormony steroidowe (płciowe) krążące w krwiobiegu, ale i steroidy produkowane lokalnie. Komórki współtworzące przydatki, np. gruczoły łojowe czy mieszki włosowe, zawierają enzymy zarezerwowane dla szlaku steroidogenezy (powstawanie hormonów płciowych), które wpływają na wzmożoną produkcję hormonów płciowych, tzw. "androgenów" oraz za konwersję (przechodzenie) testosteronu przy udziale enzymu alfa-reduktazy do dihydotestosteronu (DHT). Androgeny działają drogą wywoływania interakcji względem receptorów androgenowych, z którymi się łączą. Receptory czyli białka zdolne do wiązania z androgenem, bogato występują w mieszkach włosowych zlokalizowanych w okolicach czoła i czubka głowy. Nadmierna stymulacja DHT inicjuje wypadanie włosów, a faktem jest, że DHT działa kilka razy mocniej, aniżeli sam testosteron. Stąd, pojawia się przykry problem wypadania włosów. Medycyna nie zna cudownego leku farmakologicznego, możliwe jest zatem tylko leczenie z wykorzystaniem innowacyjnych technologii, które przeszczepią mieszki włosowe z okolic zdrowych do uszkodzonych fragmentów który głowy. Robot Artas 9X to istna rynkowa rewelacja! Dzięki niemu, powodzeniem kończy się blisko 95% zabiegów w naszej klinice! Pobieramy mieszki włosowe z okolicy potylicznej, ponieważ te są duże, odporne na działanie DHT. Skoro mimo postępującego łysienia, na potylicy obecne są włosy, ich mieszki muszą być odporne na działanie DHT, kortyzolu i innych ciężkich warunków!

Artas 9X wyposażony został w specjalną końcówkę do pobierania mieszków włosowych, która pobiera je bez najmniejszych defektów. Ta metoda zapewnia przeszczep nie tylko mieszków, ale i komórek macierzystych, które wzmagają procesy regeneracji i znacznie wpływają na procesy adaptacyjne mieszków włosowych w nowych obszarach. Decydują także o jakości włosa.

Dlaczego robot Artas 9X jest najlepszą technologią przeszczepu włosów?

• Sprzęt został zaprojektowany w taki sposób, by aktywnie wykrywać obszary cechujące się obecnością dorodnych, wysoce jakościowych mieszków włosowych. To właśnie one używane są do przeszczepu, by zapewnić tkance obecność najsilniejszych komórek odznaczających się tendencją do przetrwania.

• Algorytmy Artas Artificial Intelligence stale monitorują pracę robota, nie pozwalając mu na najmniejszą pomyłkę.

• System im dokona nacięcia dokładnie mierzy planowany kąt wkłucia i jego głębokość, dzięki czemu wszystko odbywa się bez najmniejszych potknięć.

• Artas 9X pracuje o wiele wydajniej, niż człowiek, dzięki czemu minimalizowane są skutki niepowodzenia zabiegu na skutek uszkodzenia chwytanych mieszków.

• Robot Artas 9X dokonuje mikroskopijnej wielkości nacięć skóry, które nie są widoczne. Nie powstają nieestetyczne blizny, a rany goją się szybko.

• Artas 9X działa naprawdę szybko. W przeciągu 2-8h jest w stanie całkowicie zrealizować powierzone mu zadanie!

• Robot działa aktywnie i się nie męczy! Kilka godzin pracy to dla niego pestka. Nie ma konieczności wytyczania przerw.

Czy przeszczep włosów na pewno się przyjmie?

Dziś nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu i uwarunkowań genetycznych. Wiemy jednak, że 95% zabiegów transplantacji mieszków włosowych skóry głowy przebiega w Sky Clinic  sposób pozytywny, a zatem możemy wnioskować, że istnieje wysoka szansa powodzenia zabiegu. Wiele zależy też od tego czy osoba poddana zabiegowi dostosuje się do zaleceń stawianych przez lekarza, czy będzie przychodzić na wizyty i pielęgnować rany.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg w klinice Sky Clinic?

• Stanowimy doświadczony zespół specjalistów, mamy za sobą już wiele zabiegów zakończonych powodzeniem. Nie ma lepszego powodu, dla którego warto nam zaufać.

• Przeszczepiamy nie tylko struktury odpowiedzialne za wzrost włosa, ale i komórki macierzyste - te totipotencjalne jednostki mogą dać początek wszystkim liniom komórek jakie tylko istnieją w naszym organizmie. Świetnie sprawdzają się jako czynniki inicjujące procesy naprawcze. Po zabiegu transplantacji włosa wspomagają gojenie ran, stymulują wzrost włosa i co więcej, ochraniają go oraz minimalizują ryzyko wystąpienia powikłań czy nieprzyjęcia się przeszczepu.

• Działamy tylko przy użyciu wysokiej klasy robota Artas 9X, który z większą precyzją niż człowiek pobiera i przeszczepia włosy. Zabieg wykonany jest idealnie, pod właściwym kątem i na odpowiedniej głębokości. Nie ma systemu,który zrobiłby to lepiej, niż nasz sprawdzony Artas 9X.

• Nad zabiegiem wykonywanym przez robota kontrolę sprawuje lekarz specjalizujący się w chirurgii estetycznej i chirurgii trychologicznej.

• Zapewniamy kontrolę lekarską przed zabiegiem i przez pełen okres rekonwalescencji. Najpierw lekarz przeprowadza wywiad, zleca badania laboratoryjne, a potem podejmuje decyzję o przeprowadzeniu zabiegu lub odstąpieniu od niego. Ekspert dokonuje oględzin skóry głowy i sam wybiera fragmenty skóry skupiające właściwe mieszki włosowe do przeszczepu, co jest dodatkowo "konsultowane" z robotem Artas 9X. Po przeprowadzonym zabiegu lekarz ogląda skórę głowy, zakłada opatrunek, daje zalecenia i decyduje o kolejnych wizytach kontrolnych. Pacjent jest zobowiązany przyjść na wszystkie wizyty kontrolne. Jest to bardzo ważne,  ponieważ właśnie wtedy lekarz stwierdza czy rany prawidłowo się goją, czy nie wdało się żadne zakażenie. W razie "w" wszczynane są procedury specjalne, a pacjent dostaje antybiotyki.

• Lekarz udziela porad i wskazówek odnośnie tego jak pielęgnować ranę i co robić, by włosy pojawiły się jak najszybciej.

• Okres rekonwalescencji obejmuje 3-9 miesięcy, co stanowi niezwykle krótki czas w porównaniu do standardowej metody STRIP.

• Dzięki metodzie przeszczepu z wykorzystaniem urządzenia Artas 9X nowe włosy będą o wiele trwalsze, mocniejsze i odporniejsze a wypadanie, aniżeli te, które były tu poprzednio.

• Przez cały czas (zarówno przed zabiegiem jak i po), będziemy Cię aktywnie wspierać i odpowiadać na wszystkie zadawane pytania. Naszym celem jest bowiem niesienie pomocy.

• Posiadamy system Artas Hair Studio, który pomoże am stworzyć obraz Twojej osoby tuż po zaimplantowaniu włosów. Zobaczysz jaki będzi Twój przyszły wizerunek. Sam decydujesz np. o gęstości włosów.

• Zabieg przebiega w znieczuleniu miejscowym - nie ma mowy o bólu, co najwyżej możesz poczuć delikatne mrowienie albo ciepło na głowie. Miejscowe znieczulenie jest idealną opcją dla osób, które nie mogą być znieczulane ogólnie np. z uwagi np. na choroby kardiologiczne.

Czy każdy pacjent z łysieniem kwalifikuje się do zabiegu?

Przeszczep włosów jak każdy zbieg, ma swoje przeciwwskazania. Mimo, iż znacząca większość pacjentów (ok. 90%) kwalifikuje się do zabiegu, istnieją jednostki chorobowe, które są przeciwwskazaniem. By jednak, zyskać pewność, należy skonsultować się ze specjalistą o zabiegów. Przeciwwskazaniem jest np. łysienie plackowate. Odstępujemy od wykonywania procedur zabiegowych z uwagi na niską szansę powodzenia.

Marketingiem i SEO zajmuje się Marcin Zygmunt - wybitny pozycjoner. Jeśli chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie skorzystaj z jego usług! Marketing oparty na sztucznej inteligencji w połączeniu z SEO daje niesamowite efekty! Nawet jeśli jesteś aktualnie w dołku finansowym, z całą pewnością dogadacie się. Istnieje możliwość przekazania % od dochodów strony na rzecz Pana M. Zygmunta. Firma dba również o bezpieczeństwo strony, która ma zapewniony najwyższy standard ochrony.


Czytaj również: