17.10.2011 13:55 0

Zła passa przerwana

Kibice doczekali się zwycięstwa biało-zielonych. Lechia Gdańsk wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 1:0. Autorem zwycięskiego gola był Marcin Pietrowski.

Bramka padła po 413 minutach bezsilności gdańszczan. W Lubinie ostatni raz Lechia wygrała w 1986 roku. Trzy punkty podopiecznym Tomasza Kafarskiego zapewnił Marcin Pietrowski, strzelając w doliczonym czasie pierwszej połowy.

KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)

Bramka: Pietrowski (45+1).

ZAGŁĘBIE: Isailović – Kowalczyk, Horvath, Reina, Nhamoinesu – Abwo (78 Gancarczyk), Rachwał, Hanzel (46 Sz. Pawłowski), Wilczek, Sernas (77 M. Traore) - Woźniak.

LECHIA: W. Pawłowski – Janicki, Vućko, Kożans, Andriuskevicius – Pietrowski, Surma, Nowak (74 Wiśniewski), Airapetian – Tadić (63 Benson), R. Traore (90+2 Dawidowski).