25.05.2022 12:30 0 WH/KPP w Wejherowie

Zatrzymani z narkotykami w powiecie wejherowskim

Fot. archiwum

W Wejherowie, Redzie i Rumi policjanci zatrzymali czterech mężczyzn posiadających narkotyki. Jeden z nich w domu miał ponad 60 gramów różnych substancji takich jak marihuana, kokaina czy MDMA. Wszystkim grozi do 3 lat więzienia.

Na początku tygodnia policjanci z powiatu wejherowskiego zatrzymali osoby posiadające narkotyki.

Do pierwszego zatrzymania doszło w Rumi na ul. Pomorskiej. Policjanci zatrzymali 31-latka, który posiadał przy sobie niewielkie ilości amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został doprowadzony do miejscowego komisariatu policji – mówi asp.sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Do kolejnego zatrzymania doszło w Wejherowie na ul. Granicznej, gdzie w samochodzie 29-latka policjanci znaleźli woreczek z marihuaną. Po przeszukaniu mieszkania ujawniono  marihuanę oraz zbryloną substancję o cechach MDMA oraz kokainę. Łącznie zabezpieczono ponad 60 gramów różnych narkotyków. Mężczyzna został doprowadzony na komendę, a noc spędził w celi.

Ostatnie zatrzymanie miało miejsce w Redzie w parku, gdzie policjanci prewencji zatrzymali 21-latka, który posiadał przy sobie niewielką ilość amfetaminy oraz 31-latka, który także posiadał niewielkie ilości amfetaminy oraz marihuany – dodaje Potrykus.

Wszyscy zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...