25.05.2022 12:03 7 WH/KMP Sopot

Łomem uszkodził drzwi i uciekł [FILM]

Fot. KPP Sopot

Podszedł do jednego z lokali w Sopocie i walił w drzwi najprawdopodobniej łomem. Po ich uszkodzeniu odszedł spokojnym krokiem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z policją.

W połowie maja w godzinach porannych nieznany sprawca używając przedmiotu przypominającego łom kilkukrotnie uderzył w drzwi wejściowe lokalu.

Po całej akcji, mężczyzna odszedł jak gdyby nigdy nic. Straty to ponad 2 tys. złotych.

Fot. KPP Sopot Fot. KPP Sopot Fot. KPP Sopot

Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu, rozmawiały z nim w dniu zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt policjantami - informują policjanci.

Informacje można przekazać osobiście zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub innej najbliższej jednostki Policji albo mailowo pisząc na adres: [email protected]. Informacje można przekazać także telefonicznie dzwoniąc do osoby prowadzącej postępowanie – tel. 47 74 263 35 lub całodobowo do dyżurnego sopockiej komendy – tel. 47 74 262 22 albo na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...