19.05.2022 14:03 0 Materiał Partnera Materiał partnera

Na tej samej fali z Tobą: eksperci E-Katalog nazwali najpopularniejsze słuchawki JBL

Materiał Partnera

Amerykańska firma JBL to jeden z najbardziej cenionych producentów sprzętu audio. Asortyment marki jest dość szeroki: według E-Katalogu w sklepach internetowych w Polsce tylko słuchawek JBL jest ponad 150 modeli.

Jednak nawet wśród takiej odmiany nie jest trudno wyróżnić faworytów. Oto lista trzech najpopularniejszych zestawów słuchawkowych JBL na koniec 2020 roku.

JBL T110

Materiał Partnera

Co zaskakujące, honorowy tytuł najpopularniejszych słuchawek JBL otrzymał jeden z najprostszych modeli marki – JBL T110. Są to przewodowe słuchawki próżniowe, które wytwarzają głośny i zrównoważony dźwięk z przewagą niskich częstotliwości. Będą idealnym towarzyszem dla miłośników muzyki elektronicznej, popu i rocka. Miękki „makaronowaty” drut nie plącze się i może z łatwością wytrzymać wielokrotne zginanie.

Według danych zamieszczonych w porównywarce cen, koszt słuchawek JBL T110 w sklepach internetowych w Polsce waha się od 32 zł. do 160 zł.

JBL Reflect Flow

Materiał Partnera

Dzięki ergonomicznemu kształtowi bezprzewodowe słuchawki JBL Reflect Flow doskonale trzymają się w uszach i nie wypadają nawet podczas intensywnego uprawiania sportu. Wodoodporność IPX7 sprawia, że są odporne na deszcz i pot. Technologia JBL Pure Bass zapewnia mocny i energiczny bas, a jednocześnie nie ma znaczących spadków w zakresie średnich i wysokich częstotliwości. Funkcja Ambient Aware pomoże słyszeć otaczające dźwięki nawet podczas słuchania playlisty, co jest ważne dla bezpieczeństwa.

Cena w sklepach internetowych - od 200 zł do 560 zł.

JBL T750BTNC

Materiał Partnera

Jedna z ostatnich nowości linii JBL zdobyła już miłość tysięcy użytkowników. Stylowy młodzieżowy design, jasna kolorystyka (oprócz standardowej czerni i bieli model dostępny jest w kolorze czerwonym, niebieskim i pomarańczowym), wygodna składana konstrukcja, szerokie miękkie nauszniki, transparentny i przestrzenny dźwięk – to wszystko sprawia, że JBL T750BTNC jest idealnym pretendentem do roli codziennych słuchawek dla miasta. Zestaw słuchawkowy może pracować zarówno przez kabel, jak i przez Bluetooth, w drugim przypadku bateria wystarcza na 15 godzin słuchania muzyki.

Cena w sklepach internetowych - od 170 zł do 320 zł.

Uwaga: dane o cenach słuchawek w internecie są aktualne na początek 2022 r., najnowsze informacje dostępne są na portalu E-Katalog.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24