10.05.2022 13:00 2 AB/AŚ w Gdańsku

Zostań funkcjonariuszem służby więziennej - trwa rekrutacja!

mat.pras.

Areszt Śledczy w Gdańsku otworzył nabór do służby więziennej. Poszukiwani są pracownicy na stanowiska strażnika działu ochrony, młodszego wychowawcy działu penitencjarnego, a także na stanowiska pracowników medycznych.

Jeśli chcesz zostać funkcjonariuszem w służbie więziennej, musisz pozytywnie przejść postępowanie kwalifikacyjne. W pierwszej kolejności sprawdzimy, czy spełniasz warunki przyjęcia do służby w służbie więziennej oraz zweryfikujemy twoje kwalifikacje, kompetencje i przydatność do jej pełnienia - czytamy na oficjalnej stronie Służby Więziennej.

Jak informuje Areszt Śledczy, służba więzienna skupia personel różnorodny pod względem wykształcenia, specjalizacji i zadań. Po przyjęciu do służby, każdy funkcjonariusz odbywa szkolenie wstępne.

Funkcjonariusz Służby Więziennej to zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dzięki nowoczesnej bazie dydaktycznej, atrakcyjnej formie warsztatów, zajęć, treningów i wykładów ekspertów, służba więzienna zapewnia możliwość skorzystania z najnowocześniejszych sposobów zdobywania wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej - czytamy dalej na portalu.

mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras.

Obecnie służba poszukuje pracowników, którzy pokryją 25 etatów. Rekrutacja potrwa do 13 maja.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24