06.09.2010 11:59 0

Orkan SSA musiał uznać wyższość zespołu z Barlinka

Foto: orkanrumia.net

W trzecim wyjazdowym spotkaniu Rumianie po raz kolejny z jedno bramkową stratą przegrali z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. W meczu 5 kolejki Orkan SSA musiał uznać wyższość zespołu z Barlinka.

Podtrzymana została niemoc wyjazdowych meczy. Rumianie przegrywali na obcym terenie u sąsiada za miedzą, u przeciwnika po 3-godzinnej podróży i w końcu tym razem polegli po wyprawie trwającej blisko 7-godzin. Kiedy więc nasi piłkarze zdołają zwyciężyć na obcym terenie?! Niestety powoli kończą się przeciwnicy, którzy teoretycznie nie mieli stwarzać przeszkody na drodze do kompletu punktów.

Trener Jarosław Kotas wspólnie z Danielem Dubickim po raz pierwszy wystąpili w roli szkoleniowców na meczu III-ligi właśnie po niezwykle długiej podróży. Nasz przeciwnik- Pogoń Barlinek raczej nie pełnił roli prawdziwego gospodarza o atucie własnej murawy gdyż mecz w Strzelcach Krajeńskich był dla nich pierwszym meczem o ligowe punkty właśnie na obiekcie przy ulicy Sportowej 1. Piękne, sobotnie popołudnie. Niewielki obiekt w małym miasteczku. Mimo, że rywalizacja o punkty toczyć się miała pomiędzy drużynami ze środka tabeli to stadion wypełnił się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.

Sam mecz nie należał raczej do tych z najwyższej półki. Groźnie już w pierwszych sekundach zaatakowali miejscowi. Strzał z dystansu bez problemu wybronił Kamil Biecke. Kolejne minuty to już raczej wyrównana walka lecz groźnych ataków Orkana tak naprawdę nie było zbyt wiele. Wynik do przerwy był nijaki a choćby jeden gol już w trakcie pierwszych 45 minut z pewnością znacznie urozmaiciłby to popołudnie.

Po zmianie stron dynamicznymi i groźnymi atakami na boisku wykazywali się głownie zawodnicy Barlinka. W 87 minucie po błędzie pomocnika z Rumi piłka trafiła do zawodnika Barlinka po czym już po chwili była przy nodze Bartosza Barandowskiego, który pokonał dwóch obrońców oraz bramkarza Orkana.

Skład Orkana: Biecke, Dirda (58 Kowol), Krauze, Skwiercz, Bodzak (65 Stępień), Fera, Adamus, Smarzyński, Prinz, Kowalczyk, Kazubowski (70 Pieper). Pogoń: Gołębiewski, Tuński, Jarczyk, Suterski, Stromczyński, Ahmed (69 Tatarczuk), Stukonis, Chrobot (65 Świtaj), Skórecki, Kochan (63 Barandowski), Husejko (82 Szczęsny).

Kolejny mecz Rumianie zagrają już w sobotę 11 września o godzinie 17 na obiekcie MOSiR w Rumi. Przeciwnikiem w spotkaniu 6 kolejki będzie Cartusia Kartuzy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24