Młody samiec daniela zaplątał się w ogrodzenie, na pomoc ruszyli strażacy ochotnicy z Chłapowa. Zwierzę udało się uwolnić.
[galeria]
W piątek (22 kwietnia) po godzinie 8:00 mieszkaniec zgłosił służbom, że dzikie zwierzę zaplątało się w ogrodzenie przy ulicy Jeżynowej w Chłapowie.
— Na pomoc pospieszyli druhowie z OSP Chłapowo. Akcji z bezpiecznej odległości przyglądała się partnerka naszej ofiary. Wszystko skończyło się szczęśliwie – informuje mł.kpt.Krzysztof Minga z puckiej komendy.
Po uwolnieniu daniele całe i zdrowe oddaliły się do lasu.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.