18.03.2022 09:25 3 AB/Pomorski ZPN/Gryf Wejherowo/

Gryf w drodze po kolejne zwycięstwo

źródło: Gryf Wejherowo

W ramach 19. kolejki IV ligi, swoje mecze zagrają Gryf Wejherowo i KS Wikęd Luzino. Wejherowianie podejmą u siebie Spartę Sycewice, natomiast piłkarze z Luzina zmierzą się na wyjeździe z Aniołami Garczegorze.

Od dwóch zwycięstw zespoły z powiatu wejherowskiego rozpoczęły rundę wiosenną. O poprzednich meczach Gryfa i Wikędu informowaliśmy tutaj. Teraz grają o to, aby utrzymać dyspozycję i dalej piąć się w tabeli.

W sobotę (19 marca) o godzinie 15:00 Gryf na własnym stadionie podejmie Spartę Sycewice, która obecnie zajmuje 19. miejsce w lidze. Po dwóch zwycięstwach z rzędu i dobrych przygotowaniach do wznowienia sezonu żółto-czarni będą faworytami spotkania. Wejherowianie są na 14. miejscu i jeśli wygrają, mogą awansować o 2-3 pozycje.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków żółto-czarnych na mecz mistrzowski w ramach rozgrywek IV ligi - informuje Gryf Wejherowo.

Dzień później, w niedzielę (20 marca) na wyjeździe Wikęd Luzino podejmie Anioły Garczegorze.

Jak już wcześniej informowaliśmy drużyna IV ligi wybierze się do Bożegopola Wielkiego, gdzie w roli gospodarza rozgrywają swoje mecze Anioły Garczegorze, w poprzednim sezonie zagraliśmy jeden mecz, także na boisku w Bożympolu, który zakończył się wysokim zwycięstwem Aniołów 4:1. Nadarza się więc okazja do rewanżu - informuje Wikęd Luzino.

Początek spotkania o godzinie 13:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...