Blisko 50 policjantów z Pomorza pomagało na polsko-białoruskiej granicy, gdzie pełnili zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa na naszym terytorium. We wtorek (15 marca) wrócili do swoich macierzystych jednostek.
47 policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku wróciło we wtorek (15 marca) ze służby na polsko-białoruskiej granicy.
— Funkcjonariusze delegowani byli do wsparcia Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i strzegli przejścia granicznego w Kuźnicy Białostockiej. Rotacje naszych mundurowych trwają co 3 tygodnie, a kolejnych 47 policjantów wróci do macierzystej jednostki – informuje pomorska policja.
Funkcjonariuszy przywitał wojewoda pomorski Dariusz Drelich, który wspólnie z komendantem wojewódzkim policji w Gdańsku nadinsp. Andrzejem Łapińskim podziękował im za wzorową służbę i zaangażowanie w powierzone zadania.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.