11.03.2022 10:00 1 AB/Tytani Wejherowo

Tytani podejmą silny zespół z Gryfina

Facebook.com/Tytani Wejherowo

W sobotę (12 marca) Tytani Wejherowo zagrają na wyjeździe z zespołem PGE KPR Gryfino. Gospodarze spotkania zajmują w lidze piąte miejsce i tracą do wejherowian trzy punkty, dlatego wynik spotkania może mieć duży wpływ na układ w tabeli.

Dla wejherowskich szczypiornistów będzie to kolejny mecz o to, aby nie stracić kontaktu z pierwszą trójką ligi. Gospodarze spotkania mają podobne aspiracje, a zwycięstwo sprawi, że zrównają się punktami z Tytanami. Pierwsze starcie drużyn w tym sezonie wygrali wejherowianie po bardzo wyrównanym meczu. Żółto-czerwoni są pewni swoich umiejętności, a do Gryfina jadą po trzy punkty.

Znamy zespół z Gryfina i wiemy, że są bardzo wymagającym rywalem. Moim zdaniem to będzie najcięższy nasz mecz w tej rundzie. Nie mniej jednak jedziemy tam po zwycięstwo i trzy punkty. Jesteśmy odpowiednio zmotywowani i chcemy wypaść jak najlepiej. Jeśli zagramy zespołowo, mądrze i w pełni skoncentrowani to powinniśmy zwyciężyć w tym boju - mówi Przemysław Warmbier, kapitan Tytanów.

W pierwszych spotkaniach rundy wiosennej, Tytani mieli problemy kadrowe, wielu zawodników zmagało się z urazami i kontuzjami. Wygląda na to, że prawie wszystkie kłopoty zdrowotne zostały zażegnane, a w Gryfinie wszyscy Tytani powinni być gotowi do gry.

Na pewno musimy zagrać skupieni na swoim planie taktycznym i go realizować. Chcemy też pokazać się z jak najlepszej strony. Co do składu to będę miał prawdopodobnie wszystkich do dyspozycji. Dwóch graczy narzeka co prawda na drobne urazy, ale zobaczymy jutro na ile są one uciążliwe - mówi Robert Wicon, trener Tytanów.

Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...