03.03.2022 12:00 4 AB/Pomorski ZPN

Gryf Wejherowo powraca do ligowych rozgrywek

Fot. Facebook.com/WKS Gryf Wejherowo

W sobotę (5 marca) na boiska powrócą zawodnicy grający w IV lidze piłki nożnej. Mecze rozegrają Gryf Wejherowo, Wikęd Luzino i MKS Władysławowo, natomiast Orkan Rumia swój pierwszy mecz rundy wiosennej rozegra dzień później.

Na Wzgórzu Wolności Gryf Wejherowo podejmie drugi Zespół Chojniczanki Chojnice. Najstarszy klub na Pomorzu ma za sobą bardzo udane przygotowania. W sumie rozegrał sześć oficjalnych sparingów, z których cztery wygrał, jeden zremisował. Jedyną porażkę piłkarze Gryfa ponieśli ze Stolemem Gniewino, który na co dzień gra w III lidze. Zespół przed wznowieniem sezonu dokonał kilku zmian, do klubu przyszli piłkarze, którzy mają zasilić zespół. Więcej na ten temat tutaj. Mecz z Chojniczanką II Chojnice rozpocznie się w sobotę (5 Marca) o godzinie 14:00 na stadionie Gryfa.

Do rywalizacji powrócą również inne drużyny z powiatów wejherowskiego i puckiego. Wikęd Luzino swój pierwszy mecz zagra na wyjeździe także w sobotę (5 marca). Na wyjeździe podejmą Bytovię Bytów. Początek o godzinie 18:00. Tego samego dnia zagra MKS Władysławowo. Ostatni rywal sparingowy Gryfa we Władysławowie podejmie Spartę Sycewice. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

W niedzielę (6 marca) Orkan Rumia zmierzy się z innym beniaminkiem - Czarnymi Pruszcz Gdański. Początek o godzinie 12:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24