02.03.2022 08:00 0 AB/GOSRiT Luzino

Luzinianki zdobyły mistrzostwo Kaszub w piłce nożnej

Facebook.com/GOSRiT Luzino

Na hali GOSRiT w Luzinie odbył się ostatni turniej z cyklu Kaszub Cup, w którym o tytuł mistrza Kaszub powalczyły kobiece drużyny. Najlepsze okazały piłkarki zespołu gospodarzy, które wyprzedziły w sumie osiem innych drużyn z terenu trzech województw.

Po ponad 6 godzinnej rywalizacji najlepsza drużyną turnieju okazały się gospodynie, KTS-K GOSRiT Luzino, które w ostatecznym rozrachunku wyprzedziły Stal Jezierzyce sekcja kobieca oraz AWL Wrocław. Kolejne miejsca zajęły: Lew II Lębork, MKS Lew Lębork Sekcja Piłki Nożnej Kobiet, Olimpia Czersk IV liga Sekcja Kobiet, Bet-Bud Jastrząb Malbork, UKS Viktoria SP2 I Sianów, UKS Victoria SP2 II Sianów - informuje GOSRiT Luzino.

Wyróżnienie otrzymała również Nikola Kankowska, która została wybrana najlepszą bramkarką całej imprezy. Uroczystość zakończenia turnieju została poprzedzona oklaskami w geście wsparcia dla walczącej Ukrainy.

To nie jedyne wydarzenie, które odbyło się w miniony weekend na hali w Luzinie. Największą frekwencją cieszył się Festyn Rodzinny Kickboxing Kaszub Cup.

Zjawiło się kilkuset młodych adeptów, tej dyscypliny sportu, którzy wraz ze swoimi rodzinami stworzyli wspaniała atmosferę. Dla młodych sportowców czekało wiele atrakcji. Odbyła się rywalizacja na pianki, w której uczestniczyło ponad 150 zawodników z Luzina i Wejherowa, zamki dmuchane, fotobudka, licytacje, loterie, wata cukrowa i wiele, wiele innych - dodaje GOSRiT Luzino.

Facebook.com/GOSRiT Luzino

W wydarzeniu wzięli udział wolontariusze i jednocześnie najlepsze zawodniczki z klubu z Luzina - Paulina Stenka, Zuzanna Kalbarczyk i Żaneta Stenka.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...