24.01.2022 14:00 0 AB/TTM

Biznes Cup: w Luzinie firmy zagrały dla Kacpra z Gościcina

mat.pras.

W niedzielę (23 stycznia) odbył się turniej charytatywny piłki nożnej dla Kacpra z Gościcina. Biznes Cup zgromadził 6 drużyn reprezentujących firmy, które zdecydowały się wesprzeć 15-latka.

Kacper Ruchniewicz za tydzień skończy 16 lat. Urodził się z wodogłowiem i rozszczepieniem kręgosłupa. Podczas turnieju zbierano fundusze przede wszystkim na turnus rehabilitacyjny, który kosztuje 7 tys. zł.

Zobaczyłem na Facebooku, że będzie dla mnie akcja. Pomyślałem wtedy, że przyjadę na ten turniej, bo uwielbiam piłkę nożną. Dziękuje wszystkim uczestnikom - mówi dla Twojej Telewizji Morskiej Kacper.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn, które swoim udziałem wsparły chłopca. Oprócz samej rywalizacji na hali GOSRiT w Luzinie były inne atrakcje, z których dochód zostanie przeznaczony w całości dla Kacpra.

Dzisiaj oprócz grania mamy również kiermasz ciast, mamy także możliwość przeprowadzenia akcji sportowej, gdzie punktując możemy przekazać kolejne parę złotych na rehabilitację - informuje Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino.

Turniej wygrała drużyna firmy Wikęd. W czasie całego wydarzenie udało się zebrać 3744 zł.

mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras. mat.pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24