18.01.2022 14:00 4 AB/Arka Gdynia

Gryf Wejherowo wzmocniony piłkarzami Arki Gdynia

źródło: Arka Gdynia

Damian Lisiecki i Kacper Wiśniewski zostali wypożyczenia z Arki Gdyni do żółto-czarnych na rundę wiosenną. Młodzi piłkarze wzmocnią linię obrony IV-ligowego zespołu.

Zostały dopełnione formalności dotyczące wypożyczeń naszych zawodników do Gryfa Wejherowo. Damian Lisiecki i Kacper Wiśniewski grający jesienią na wypożyczeniu w Bałtyku Gdynia zostali, po jego skróceniu, wypożyczeni na rundę wiosenną do Gryfa Wejherowo - informuje Arka Gdynia.

Damian Lisiecki to środkowy obrońca urodzony 31 lipca 2000 roku. Na wypożyczeniu w III-ligowym Bałtyku Gdynia zagrał w 10 spotkaniach, natomiast sezon 2020/2021 spędził w Gryfie, gdzie zdobył cztery bramki w 26 meczach.

Kacper Wiśniewski podobnie jak Lisiecki jesień spędził na wypożyczeniu w Bałtyku Gdynia. Wcześniej w sezonie 2020/2021 występował w barwach Gryfa, gdzie rozegrał 33 mecze i strzelił jedną bramkę. 20-latek może grać na lewej obronie lub na pomocy.

Wypożyczenie zakończy się po rundzie wiosennej. Gryf Wejherowo do ligowych rozgrywek wróci już 5 marca. Na własnym stadionie podejmie drugi zespół Chojniczanki Chojnice.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24