14.01.2022 14:00 10 WH/ZUK Wejherowo

Wolontariusze poszukiwani do EkoFabryki

Fot. Daniel Zaputowicz/TTM

„Jeśli interesujesz się ekologią, wdrażasz w życie idee zero waste, lubisz dzielić się wiedzą i umiejętnościami, masz smykałkę do naprawiania i tworzenia” - zgłoś się do EkoFabryki. Poszukiwani są wolontariusze, którzy prowadziliby warsztaty edukacyjne.

Pod koniec 2021 roku oficjalnie otworzyła się EkoFabryka, czyli Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów i Centrum Edukacji Ekologicznej. Obiekt przy ul. Fabrycznej w Wejherowie ma być miejscem, gdzie nowatorsko będzie podchodzić się śmieci, aby „mieć ich jak najmniej” oraz edukować młodszych i starszych. Więcej o tym w naszym artykule.

Teraz wejherowski ZUK poinformował o naborze pełnoletnich wolontariuszy do EkoFabryki.

Jeśli interesujesz się ekologią, wdrażasz w życie idee zero waste, lubisz dzielić się wiedzą i umiejętnościami, masz smykałkę do naprawiania i tworzenia - zgłoś się – czytamy na Facebooku.

Eko-wolontariusze będą prowadzić warsztaty edukacyjne. Do ich dyspozycji będą sale do pracy indywidualnej i strefa warsztatowa z wyposażeniem. Zgłoszenia można dokonać mailowo na adres: [email protected] Nie określono terminu, więc chętni mogą zapisywać się cały czas.

Fot. ZUK Wejherowo/Facebook


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24