21.12.2021 08:00 0 AB/Stolem Gniewino

Jerzy Jastrzębowski nowym trenerem Stolema Gniewino

Fot. Facebook.com/Stolem Gniewino

Jerzy Jastrzębowski objął funkcję trenera III-ligowego Stolema Gniewino. 70-letni szkoleniowiec w przeszłości był trenerem Lechii Gdańsk, a ostatnio pracował w Bałtyku Gdynia.

W trakcie trwającego sezonu, rezygnację z funkcji trenera Stolema złożył Arkadiusz Gaffka. Do końca rundy jesiennej zespół prowadzony był przez dotychczasowego asystenta Marka Świtałę. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Teraz klub ogłosił nowego trenera, zespół objął doświadczony Jerzy Jastrzębowski.

Prezes klubu, Piotr Sadowski powitał dziś w klubie nowego trenera III ligowego zespołu. Nowym szkoleniowcem Stolema Gniewino został Jerzy Jastrzębowski - informuje klub na swoim Facebooku.

70-latek w trakcie kariery zyskał pseudonim Jastrząb. W swojej karierze trenerskiej zdobył Puchar oraz Superpuchar Polski z grającą wówczas w III lidze Lechią Gdańsk w 1983 roku. Ostatnio trenował również III-ligowy Bałtyk Gdynia, który obecnie w tabeli znajduje się oczko za Stolemem.

Gniewinianie obecnie zajmują 13. miejsce i tracą 22 punkty do liderującej Olimpii Grudziądz. Na III-ligowe boiska wrócą 12 marca. Na własnym stadionie zagrają z Pogonią II Szczecin.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...