17.12.2021 15:30 0 AB/GOSRiT Luzino

Tenisowe Czwartki w Luzinie oficjalnie zakończone

Facebook.com/ GOSRiT Luzino

Siedemnaście turniejów, tygodnie zmagań i niezwykle wyrównany poziom - zakończył się cykl turniejów Tenisowe Czwartki o Puchar Wójta Gminy Luzino. Całą rywalizację wygrał Krzysztof Konkel.

W czwartek (16 grudnia) na hali GOSRiT w Luzinie został rozegrany ostatni Turniej z cyklu Tenisowe Czwartki o Puchar Wójta Gminy Luzino. W sumie we wszystkich zmaganiach wzięło udział 50 zawodników w różnym wieku. O najstarszym z nich, 80-letnim Marianie Gęsickim pisaliśmy tutaj.

Zakończono trwające od września do grudnia w każdy czwartek turnieje tenisa stołowego. Łącznie sklasyfikowano 50 zawodników. Stoczono wiele zaciętych i zażartych pojedynków, stojących na wysokim poziomie, gdzie do wyłonienia zwycięzcy niejednokrotnie decydował tie-break - informuje na Facebooku GOSRiT Luzino.

W sumie na zakończenie rozgrywek nagrodzono sześciu najlepszych zawodników całego cyklu. W klasyfikacji generalnej najlepszy był Krzysztof Konkel, który regularnie stawał na podium w poszczególnych turniejach. Drugi był Marek Rybaczek, a trzeci Zbigniew Kuziemkowski. Nagrody zwycięzcom wręczył Piotr Klecha, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu Rekreacji i Turystyki.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...