„Gdy straż przyjechała na miejsce, budynek był cały w płomieniach” - opisuje nocną akcję mł. kpt. Krzysztof Minga z puckiej straży pożarnej. W Ostrowie doszło do pożaru domku letniskowego.
[galeria]
Przed godziną 3:00 w piątek (10 grudnia) strażacy zostali zaalarmowani do Ostrowa przy ul. Pustki, gdzie palił się domek letniskowy.
— Gdy straż przyjechała na miejsce, budynek był cały w płomieniach – relacjonuje mł. kpt. Krzysztof Minga, rzecznik prasowy puckiej straży pożarnej.
W działaniach udział wzięli JRP Puck, OSP Jastrzębia Góra, OSP Karwia i OSP Chłapowo. W pożarze nikt nie ucierpiał. Przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie badać policja.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.