03.10.2011 15:47 0

Żuraw zaczyna od zwycięstwa

Żuraw pewnie wygrał na inaugurację sezonu. Koszykarze z Gniewina na własnym parkiecie pokonali ekipę King Wilki Morskie Szczecin 75:53.

Gospodarze od pierwszej minuty dominowali na boisku. Szybko wypracowali sobie przewagę prawie 20 punktów. Pierwszą część zakończyli z wynikiem 47:28. Po przerwie szczecinianie zaczęli odrabiać straty. Jednak przewaga Żurawia była zbyt duża. Ekipa z Gniewina wygrała 75:53. Najskuteczniejszy wśród gospodarzy był Paweł Pawłowski, który zdobył 27 punktów.

Skład Żurawia: Paweł Pawłowski 27, Marcin Wilk 16, Bartosz Kobus 11, Łukasz Zimniewicz 7, Marek Igliński 4, Paweł Strychalski 4, Piotr Podbielski 2, Daniel Grujić 2, Paweł Matysiak 2, Bartłomiej Bichowski 0, Krystian Mudlaf 0, Tomasz Nosek 0.