04.12.2021 12:30 10 AB/KMP Gdynia

Ukradli rower oraz towar sklepowy. Poszukuje ich policja

źródło: KMP Gdynia

Policjanci z Gdyni Redłowa poszukują dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież kartonów z obuwiem i roweru. Ich łączna wartość wynosi ponad 190 tys. zł. Funkcjonariusze szukają świadków, którzy mogą pomóc w rozpoznaniu podejrzanych.

Do zdarzenia doszło pod koniec września w hali garażowej przy ul. Świerkowej w Gdyni. Skradziono rower oraz towar sklepowy o łącznej wartości przekraczającej 190 tys. zł. Poszukiwani są dwaj mężczyźni, którzy mogą mieć związek z kradzieżą.

Pierwszy mężczyzna ma około 35 lat i jest średniego wzrostu. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną, pikowaną kamizelkę, szarą bluzkę, spodnie typu jeans, czarne buty, czapkę z daszkiem, na twarzy maseczkę i czarny plecak. Drugi mężczyzna ma około 35 lat, jest średniego wzrostu. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę, czarne spodnie dresowe z białym paskiem z boku, czarne buty, czapkę z daszkiem, na twarzy ciemną maseczkę - informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy KMP w Gdyni.

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają podejrzanych.

Dotychczas nie udało się ustalić ich tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informacje na temat mężczyzn z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 5 lub na numer alarmowy 112 - apeluje Policja.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...