02.12.2021 08:00 3 AB/UM Wejherowo

Tytani Wejherowo z dofinansowaniem od miasta

źródło: UM Wejherowo

Podczas ostatniego meczu Tytani Wejherowo przegrali z Usarem Kwidzyn 26:27 w ramach rozgrywek I ligi piłki ręcznej. W przerwie spotkania zastępca prezydenta Arkadiusz Kraszkiewicz wręczył szczypiornistom czek o wysokości 60 tys. zł.

Podczas meczu z Usarem Kwidzyn, który odbył się w niedzielę (28 listopada) Tytani otrzymali czek w wysokości 60 tys. zł. stanowiący finansowe wsparcie przyznane przez prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta. Dofinansowanie wręczył jego zastępca Arkadiusz Kraszkiewicz.

Z satysfakcją przekazuję środki w imieniu pana prezydenta miasta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta dla I-ligowego zespołu Tytani Wejherowo w wysokości 60 tys. zł. Łączna kwota przekazanych w tym roku środku wynosi 200 tys. zł. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się utrzymać ten poziom finansowania klubu. Gratulujemy wyników zawodnikom i działaczom, a wraz z wieloma kibicami Tytanów będziemy dopingować drużynę w osiąganiu jak najlepszych wyników - powiedział zastępca prezydenta Arkadiusz Kraszkiewicz.

Wręczenie czeku odbyło się przy pełnej widowni, która co mecz chętnie przychodzi na hale. Tytani Wejherowo z dorobkiem 15 punktów utrzymują wysokie 4. miejsce w lidze. Kolejne spotkanie zagrają w niedzielę (12 grudnia). Początek o godzinie 17:00 na hali samochodówki w Wejherowie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...