01.12.2021 15:30 0 AB/MOSiR Reda

Rozbiegana Reda przez cały grudzień

Fot.archiwum

"Rozbiegana Reda" to akcja promująca zdrowy styl życia i bieganie w terenie. Każdy uczestnik inicjatywy przez cały grudzień może wysyłać do MOSiR-u Reda długość przebiegniętej trasy zmierzonej za pomocą aplikacji mobilnej. Za najdłuższą trasę pokonaną w ciągu całego miesiąca planowane są wyróżnienia.

W środę (1 grudnia) rozpoczyna się II edycja "Rozbieganej Redy". W Akcji może wziąć udział każdy miłośnik biegania, czy nordic walking. W inicjatywie chodzi o to aby w ciągu miesiąca pokonać jak najdłuższą trasę. Uczestnicy pomiary swoich biegów będą mogli wysyłać do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie.

Pomiar biegu przeprowadzony będzie w sposób wirtualny tzn. każdy uczestnik pokonuje wybraną przez siebie trasę i długość za pomocą aplikacji mierzącej czas oraz dystans biegu następnie przesyła do MOSiR Reda screena z aplikacji w telefonie. Na screenie ma być widoczny dystans oraz data biegu. Sugerujemy skorzystanie z bezpłatnych aplikacji na wszystkie urządzenia mobilne - informuje MOSiR Reda.

Ze względu na późną porę roku i minusową temperaturę należy pamiętać o zachowaniu zdrowego rozsądku podczas biegania.

Uczestnicy biegu biorą w nim udział dobrowolnie. Oświadczają, że nie istnieją żadne przeciwwskazania medyczne do wzięcia udziału w „Rozbieganej Redzie”, i że są świadomi zagrożeń, ryzyka i obciążeń fizycznych jakie wiążą się z udziałem w biegu oraz ponoszą z tego tytułu pełną i wyłączną odpowiedzialność - apeluje MOSiR Reda.

Rywalizacja zostanie podzielona na trzy kategorie: kobiet, mężczyzn i dzieci do 16 lat. W każdej kategorii wyróżnione zostaną 3 osoby, które pokonają najdłuższy dystans. Więcej informacji na temat akcji i zapisów znajdziesz tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24