01.12.2021 10:30 5 PM/KMP Gdynia

Ten mężczyzna może mieć związek z kradzieżą podestu dla niepełnosprawnych

Fot. KMP Gdynia

Policjanci z Gdyni pracują nad sprawą kradzieży podestu dla niepełnosprawnych. W związku ze śledztwem poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają świadków, mogących pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni – Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie kradzieży podestu dla niepełnosprawnych, do której doszło w pociągu relacji Gdynia Główna – Malbork. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy - informuje podkom. Jolanta Grunert, oficer prasowy KMP w Gdyni.

Mężczyzna ma około 40-45 lat, krótko obcięte włosy, lekki zarost. W dniu zdarzenia miał na sobie białą kurtkę z trzema paskami na lewym rękawie, jasnozielone spodnie z czarnymi wstawkami, czarne buty.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają lub posiadają informacje na temat mężczyzny z monitoringu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-155 5 lub na numer alarmowy 112.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24