30.11.2021 15:30 2 AB/KWP Gdańsk

Miał dwa kilogramy narkotyków. Teraz grozi mu 10 lat więzienia

źródło: Policja Pomorska

Mieszkaniec Gdańska został zatrzymany przez policję za posiadanie 2 kg narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli prawie 1200 porcji marihuany, 800 porcji amfetaminy oraz 200 porcji dopalaczy.

Mundurowi od dłuższego czasu pracowali nad sprawą mężczyzny, który miał przechowywać dużą ilość środków odurzających. Ustalili dane, wygląd i adres podejrzanego. Kryminalni podczas czynności zatrzymali 30-latka, który przebywał w piwnicy bloku, w którym mieszkał. Od razu pokazał mundurowym reklamówkę, w której znajdowały się duże ilości narkotyków.

Kryminalni zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli przy nim kilkaset gramów amfetaminy i marihuany. Następnie policjanci sprawdzili mieszkanie oraz piwnicę 30-latka, ponieważ podejrzewali, że narkotyków może być więcej. W trakcie czynności został użyty policyjny pies, specjalnie wyszkolony do wyszukiwania narkotyków. Już po kilku minutach pies znalazł foliowy pakunek z marihuaną. Kolejne narkotyki, tym razem ukrytą w lodówce amfetaminę, pies znalazł w mieszkaniu - informuje KWP Gdansk.

łącznie znaleziono ponad 2 kg narkotyków. Oskarżonemu grozi 10 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24