24.11.2021 11:00 0 AB/GOSRiT Luzino

Drużyny z Luzina zakończyły swoją jesienne rozgrywki

źródło: GOSRiT Luzino

Drużyny KTS-K GOSRiT Luzino zakończyły rundę jesienną. W sumie luzińskie zespoły rozegrały 96 spotkań. Najlepszym strzelcem jest Arkadiusz Bullmann z KTS-K GOSRiT Kleba Luzino 2009, który w swoich rozgrywkach trafiał do bramki 18 razy.

Do rywalizacji w ligach przystąpiło osiem luzińskich drużyn, w tym trzy seniorskie. We wszystkich gra 368 zawodników. Najlepsza drużyna seniorska czyli KTS-K Wikęd Luzino pomimo słabego początku, zakończył pierwszą rundę rozgrywek IV ligi na wysokim siódmym miejscu.

Drużyna prowadzona przez trenera Maćka Plińskiego, zakończyła rok 2021 na siódmym miejscu w tabeli zdobywając w 15 meczach 24 punkty (7 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek) przy bilansie bramkowym 31-24. Najlepszym strzelcem zespołu jest sprowadzony latem i dobrze znany zawodnik Rafał Siemaszko z dorobkiem 8 bramek - informuje Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino.

Zawodniczki GOSRIT Luzino obecnie są w III lidze. Rundę jesienną zakończyły na 6. miejscu w ligowej tabeli zdobywając 18 punktów w 11 meczach. Ich bilans bramkowy to 21-22. Najlepszą strzelczynią jest Karolina Drewa z dorobkiem 10 bramek.

Drugi zespół Wikędu Luzino także zakończył swoją rywalizację na szczeblu rozgrywek. Drużyna grająca w A-klasie jest dziewiąta. W 12 meczach zdobyła 15 punktów, jednak strzeliła dużo bramek, bo aż 42.

źródło: GOSRiT Luzino źródło: GOSRiT Luzino źródło: GOSRiT Luzino źródło: GOSRiT Luzino źródło: GOSRiT Luzino

Piłkarską jesień zakończyły także drużyny juniorskie. Kolejne ligowe spotkania rozpoczną się w marcu.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...