23.11.2021 13:00 0 AB/Stolem Gniewino

Stolem Gniewino walecznie zakończył rundę jesienną III ligi

Facebook.com/Stolem Gniewino

Stolem Gniewino nie powtórzył wygranej z początku sezonu i tym razem przegrał na wyjeździe z GKS-em Przodkowo 2:3. Był to ostatni mecz rundy jesiennej III ligi. W pierwszym meczu sezonu piłkarze z Gniewina pokonali rywala 3:1.

Stolem sezon zaczął bardzo dobrze, przez długi czas utrzymując się w połowie tabeli. Końcówka rundy jesiennej była jednak bardzo trudna. Zawodnicy mierzyli się z najlepszymi zespołami w lidze, a mecz z GKS-em Przodkowo miał przełamać złą passę porażek.

Jutro nasza III ligowa drużyna zagra ostatni mecz ligowy w tym roku kalendarzowym. Stolem Gniewino na wyjeździe zagra z GKS-em Przodkowo. Wszyscy mamy dobre wspomnienia z pierwszego wygranego meczu nad tym zespołem, liczymy jutro na powtórkę! - informuje Stolem Gniewino.

Piłkarze z Gniewina bardzo szybko stracili dwie bramki. Po golu kontaktowym Pawła Sobczyńskiego i kolejnej bramce gospodarzy w 42. minucie, goście zeszli z murawy na przerwę z wynikiem 1:3. Po przerwie Stolem zdobył bramkę po golu Mateusza Dampca, jednak nie udało się doprowadzić do remisu. Mecz z GKS-em Przodkowo był czwartą porażką z rzędu.

Stolem Gniewino obecnie znajduje się na 13. miejscu w lidze. W 18 spotkaniach wygrał 5 razy, 4 razy zremisował i 9 razy przegrał. Kolejne III ligowe starcia odbędą się dopiero w marcu, kiedy wystartuje runda wiosenna.