22.11.2021 14:30 1 WH/KMP w Gdyni

Poszukiwani świadkowie potrącenia pieszej

Zdjęcie ilustracyjne, fot. Marek Trybański/TTM

Gdyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności w sprawie potrącenia pieszej. Do zdarzenia doszło na początku listopada przy skrzyżowaniu ul. Kalksztajnów i Komandorskiej. „Z relacji pokrzywdzonej wynika, że na miejscu obecni byli świadkowie, których prosimy o kontakt z policją” - informuje asp. Jolanta Grunert.

Zdarzenie miało miejsce 4 listopada w Gdyni-Chyloni.

Dziewczyna chciała przejść przez przejście dla pieszych. Pojazd nadjeżdżający z lewej strony zatrzymał się, ustępując jej pierwszeństwa. Z relacji pokrzywdzonej, po upewnieniu się, że nic nie nadjeżdża weszła na przejście dla pieszych, po czym została potrącona przez osobowego opla – mówi asp. Jolanta Grunert z gdyńskiej komendy.

Niebezpieczną sytuację miało widzieć dwóch mężczyzn. Policja poszukuje tych świadków, aby wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

Pierwszy mężczyzna wygląda na około 40-50 lat, miał na sobie beżową kurtkę i czarną czapkę. Drugi mężczyzna ma około 40-50 lat, miał na sobie ciemną odzież i również miał ciemną czapkę – opisuje Grunert.

Policja prosi świadków o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Chyloni pod nr tel. 47-74-21-355 (dyżurny jednostki), na numer alarmowy 112, lub adres mailowy - [email protected]


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24