21.11.2021 10:00 5 AB

Marta Zinkel z Kębłowa walczy z poważną chorobą

Fot.siepomaga.pl

Marta Zinkel z Kębłowa od lat cierpi na endometriozę, a od jakiegoś czasu jej stan znacząco się pogorszył. Aby zminimalizować ból potrzebna jest kosztowna operacja.

Powstała zbiorka pieniędzy na wsparcie leczenia Marty. W ciągu kilku dni udało się uzyskać prawie 70 proc. wymaganej kwoty, czyli ponad 40 tys. zł. Cała kwota zostanie przekazana na operację mieszkanki Kębłowa, która zaplanowana jest na 11 lutego 2022 roku.

Potrzebuję pilnej operacji wykonanej przez specjalistów od endometriozy. To jedyna szansa na właściwe usunięcie guzów i innych ognisk endometriozy wraz ze zrostami - pisze na stronie zrzutki Marta Zinkel.

29-letnia kobieta od 13 lat zmaga się z endometriozą czyli m.in. silnymi bólami podczas miesiączki. W ostatnim czasie jej stan bardzo się pogorszył.

Bóle towarzyszą mi już nie tylko podczas miesiączki, ale przez cały miesiąc. Czasami boli mnie tyle rzeczy w ciele, że ciężko je zliczyć. Zaczęłam czytać i szukać pomocy w Internecie. Dowiedziałam się o prywatnej klinice we Wrocławiu. Na wizycie doktor stwierdził, że mam guza, który zawęża mi światło jelita - pisze Marta Zinkel.

Obecny stan zdrowia może w przyszłości doprowadzić do niedrożności przewodu pokarmowego. Wspomniana operacja może sprawić że ból ustąpi a choroba przestanie się rozwijać. Pieniądze można wpłacać pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24