17.11.2021 13:00 6 AB/Pomorski ZPN

Finał jesieni czwartej ligi

Facebook.com/ KS Wikęd Luzino

W sobotę (20 listopada) IV-ligowe drużyny z powiatu wejherowskiego rozegrają swoje ostatnie spotkania w rundzie jesiennej. Jest to ostatnia szansa, aby zakończyć pierwszą połowę sezonu na jak najlepszej pozycji w lidze.

Najtrudniejsze spotkanie czeka Gryfa Wejherowo, który na wyjeździe podejmie lidera ligi Jaguara Gdańsk. Wejherowianie powinni wygrać jeżeli nie chcą znaleźć się w strefie spadkowej na koniec jesieni. W poprzednich pięciu spotkaniach odnieśli trzy porażki i dwa zwycięstwa. Ostatni mecz z Gryfem Słupsk także zakończył się przegraną.

Dzisiaj mimo dobrego meczu, gdzie stworzyliśmy wiele okazji do strzelenia bramki, przegrywamy 1:0 ze Słupskiem. Zwycięzcami okazali się kibice Gryfa, którzy stworzyli niesamowitą oprawę i doping w czasie meczu z okazji 100-lecia Klubu - poinformował Gryf na Facebooku.

Obecnie wejherowianie znajdują się na 16. pozycji w tabeli. Początek spotkania z Jaguarem w sobotę o 11:00.

Także o 11:00 w sobotę zagra Wikęd Luzino, który na własnym stadionie podejmie Lechię II Gdańsk. Pomimo że drugi zespół Lechii znajduje się dwa oczka wyżej, gracze z Luzina nie są na straconej pozycji. W ostatnich siedmiu kolejkach nie przegrali ani jednego spotkania i zaliczyli spektakularny awans ze strefy spadkowej na 9. miejsce w lidze. Wygrana, przy korzystnych wynikach innych spotkań może dać Wikędowi nawet awans do czołowej piątki.

Na koniec przedostatni w lidze Orkan Rumia na swoim stadionie zagra z Kaszubią Kościerzyna. Początek spotkania w sobotę o godzinie 12:00.

Po zimowej przerwie piłkarze IV ligi wrócą do gry na początku marca.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24