16.11.2021 10:00 2 WH

Młody gitarzysta z Kosakowa wzbudził zachwyt w ‘Mam talent’

Fot. Instagram/Mam talent

Mikołaj Szwocher z Kosakowa wystąpił w popularnym talent show „Mam talent”. Uzdolniony gitarzysta zachwycił jurorów i telewidzów. Udało mu się dotrzeć do półfinału programu.

Mikołaj występuje na scenach Teatru Muzycznego i Teatru Komedii Valldal w Gdyni. Przygodę z muzyką rozpoczął jako kilkulatek – uczył się grać na gitarze klasycznej. Jednak fascynacja pojawiła się, gdy wziął do ręki gitarę elektryczną. Jego marzeniem jest założenie zespołu rockowego.

12-latek zrobił oszołamiające wrażenie podczas castingu do „Mam talent”. Po jego solówce Agnieszka Chylińska zaniemówiła. Jurorzy i widownia dali owację na stojąco.

Występ dostępny tutaj.

Gitarzysta dotarł do półfinału show. Ponownie ujął telewidzów swoimi umiejętnościami.

Chciałem ci powiedzieć, jako niedoszły gitarzysta, że mimo tego, iż jesteś bardzo sprawny technicznie, to też grasz z dużym feelingiem. To jest najbardziej cenne, w tym co robisz – skomentował występ prowadzący Marcin Prokop.

Myślę, że jesteś za duży na takie karaoke. Pięknie odtworzyłeś każdy dźwięk, ty już powinieneś pisać własne kompozycje. To już jest czas na to, abyś robił własną muzykę – powiedziała Agnieszka Chylińska.

Niestety Mikołajowi nie udało się dotrzeć do finału. Jego pierwszy występ w talent show cieszy się dużą popularnością w internecie – obejrzało go już blisko 150 tysięcy osób.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...