Politycy nie zabijajcie polskich mediów

10.11.2021 13:30 1 AB/KWP Gdańsk

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę skontaktuj się z policją

źródło: KWP Gdańsk

Funkcjonariusze z gdańskiej komendy wojewódzkiej prowadzą postępowanie w związku zabójstwem mężczyzny w Malborku. W wyniku prac nad śledztwem ustalono osobę, która może mieć związek z morderstwem.

W sobotę (30 października) w Malborku doszło do zabójstwa mężczyzny, który otrzymał wiele ciosów ostrym narzędziem, w wyniku czego poniósł śmierć. Policjanci, którzy pracują nad sprawą ustalili osobę mogącą mieć związek ze zbrodnią, a także sporządzili rysopis.

Mężczyzna wzrost ok 180 cm, ubrany w szarą czapkę, bluzę/kurtkę w szerokie poprzeczne pasy koloru biało-szarego z napisem „Gale Gale” w formie gotyckiej czcionki na lewej piersi i kapturem wyścielanym białym futerkiem, spodnie robocze ciemne z czerwonymi wstawkami w okolicach kieszeni przednich, ciemne buty robocze - informuje policja.

Policjanci udostępnili także film, na którym widnieje wizerunek mężczyzny. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt pod nr tel. 47 741 53 33 lub zgłoszenie faktu na dowolnej jednostce policji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...