18.10.2021 14:57 0 mat.pras. Materiał partnera

O czym pamiętać typując mecze?

mat.pras.

Każdy stawiający mecze ma swój własny sposób na zmaksymalizowanie możliwości wygrania swojego kuponu. Są jednak pewne kwestie, które zawsze warto brać pod uwagę w czasie obstawiania zakładów bukmacherskich. O czym pamiętać typując mecze?

Zacznij od wyboru bukmachera

Pierwszą sprawą od której należy zacząć, jest wybór odpowiedniego bukmachera. Na polskim rynku legalnie działających bukmacherów mamy naprawdę wielu, oferta każdego z nich jednak mniej lub bardziej się różni. Duża część najbardziej znanych bukmacherów oferuje bardzo niskie kursy, przez co potencjalny zwycięzca otrzyma dużo mniej niż powinien.

Warto jest więc na samym starcie przejrzeć ofertę wszystkich bukmacherów. Porównać ich ofertę oraz wysokość kursów. Jak wygląda ich aplikacja mobilna, jak prezentuje się strona i jej użytkowość. Zwrócić uwagę na oferowane przez nich bonusy i ich wielkość. To tylko część aspektów, na które można zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego bukmachera.

Analiza kluczem do sukcesu?

Owszem, można stawiać na przeczucie, tylko czy w dłuższej perspektywie warto? Analizując mecze zwiększamy prawdopodobieństwo wygranej. Jak wiadomo historia lubi się powtarzać, a statystyki H2H znacząco poszerzają poglądy na dane spotkanie lub ligę. I choć bardzo często któryś z “pewniaczków” zawiedzie, w ten sposób minimalizujemy możliwość przegranej.

Dzięki H2H (head to head) mamy możliwość przejrzeć statystyki poprzednich spotkań między drużynami i zawodnikami. Możemy sprawdzić jakie wyniki padły między tymi rywalami, kto w tym czasie występował w danej drużynie, dokładne statystyki meczów oraz sytuację w tabeli w tamtym czasie.

Możemy również skorzystać z gotowych analiz i sprawdzić typy dnia przygotowane przez redaktorów SPORT BETFAN.

Oglądaj mecze, czytaj artykuły i wyciągaj wnioski

Statystyki, statystykami, ale najważniejsze wnioski można wyciągnąć oglądając mecze. Tylko wtedy możesz samodzielnie ocenić, jak wygląda styl danej drużyny czy zawodnika. Jaką mają taktykę i jaki pomysł na grę ma trener. Dzięki temu poznasz mocne i słabe punkty drużyny czy zawodnika, w której części meczu wyglądają lepiej, a w której gorzej.

Dzięki poszerzaniu wiedzy poprzez artykuły dowiesz się natomiast, jak to wygląda z perspektywy ekspertów i dziennikarzy. To właśnie oni poświęcają danej dyscyplinie znaczną część swojego życia i mają na ten temat niemałą wiedzę. Często podają także ciekawostki, które mogą być bardzo pomocne przy ustalaniu typów na kupon.

Unikaj błędów i graj odpowiedzialnie i pamiętaj, że to zabawa!

Uporczywe powtarzanie tej samej strategii, która nie przynosi efektów, nie jest dobrym pomysłem. Warto próbować i szukać swojego stylu gry. Jedni preferują grę większymi stawkami mniejszą liczbę meczów, inni na odwrót - mała stawka, duża liczba meczów i wysoki kurs całkowity.

Warto spróbować obydwu i zdecydować, która bardziej przypadła nam do gustu i jest bardziej opłacalna. Drugą kwestią są indywidualne możliwości finansowe i skłonność do podjęcia ryzyka przez obstawiającego. Warto w tym celu ustalić sobie maksymalny budżet, który można przeznaczyć na grę u bukmachera.

Ostatecznie wszystko sprowadza się do umilenia sobie chwil i oglądania meczu z większymi emocjami. Owszem, jeśli można przy tym dobrze zarobić, to dlaczego nie skorzystać? Nie warto jednak iść w zaparte i czasami warto zrezygnować na pewien moment, żeby złapać natchnienie i wrócić ze zdwojoną siłą.


Czytaj również: