08.10.2021 12:05 1 EWA

'Wzmocnij się' podczas kolejnej edycji Nocy Bibliotek

zdjęcie ilustracyjne źródło: pixabay.com

Sprawdź, jak ubierały się francuskie damy w XIX i XX wieku, spróbuj swoich sił na bibliotecznej gimnastyce czy ukończ Szkolenie Tajnego Agenta i wytrop wszystkie książkowe zagadki. Zobacz, co biblioteki z naszego regionu przygotowały na VII edycję „Nocy Bibliotek”.

W najbliższą sobotę (9 października) w Wejherowie w nocy otwiera się Miejska Biblioteka Publiczna, która proponuje by wzmocnić rożne sfery swojego życia np. talent, intuicje, wyobraźnie, czy spostrzegawczość podczas zabawy w escape room opartej na motywach książki „Alicja w Krainie Czarów”.

Pomysł na wzmocnienie, tym razem swoich mięśni pojawił się również w Powiatowej Bibliotece Publicznej, gdzie odbędzie gimnastyka z książką poprowadzona przez instruktorkę fitness.

W luzińskiej bibliotece zdecydowanie będzie można wzmocnić uważność i wyostrzyć zmysły. Pracownicy zapraszają wszystkich chętnych do detektywistycznej zabawy o kryptonimie STA.

Biblioteka w Kosakowie zaprasza na literacką siłownię oraz plac zabaw pełen łamigłówek i zagadek.

Wrażliwość i kreatywność możemy wzmocnić na zajęciach organizowanych przez pucką placówkę, która, mimo że nie planuje spotkania w sobotnią noc, oferuje ciekawe warsztaty i wykłady w inne dni.

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie źródło: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wejherowie źródło: Biblioteka w Luzinie źródło: Biblioteka Publiczna w Pucku źródło: Biblioteka w Kosakowie

Na zajęcia we wszystkich bibliotekach obowiązują zapisy lub wcześniejsza informacja o przybyciu. Więcej szczegółów dotyczących wydarzeń na plakatach.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24