07.10.2021 10:21 1 AB

Powiatowe Mistrzostwa Sztafet zakończone

Źródło: Twoja Telewizja Morska

Za nami Powiatowe Mistrzostwa Sztafet w biegach przełajowych. Wydarzenie odbyło się na stadionie MOSiR w Redzie, gdzie udział wzięły szkoły, które wcześniej wygrały w eliminacjach gminnych.

Na stadion do Redy przyjechało wiele szkół z apetytem na zwycięstwo. Po gminnych eliminacjach przyszedł czas na biegi powiatowe. Zawody standardowo zostały podzielone na kategorie.

Mistrzostwa Powiatu rozpoczęliśmy od klas najmłodszych czyli igrzysk dzieci, następnie biegały dzieci w ramach igrzysk młodzieży szkolnej, a na koniec wystartowały szkoły ponadpodstawowe w ramach licealiady - mówi Andrzej Byczkowski, dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

W najmłodszej kategorii wygrały dziewczynki z zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Redzie i chłopcy z SP Bolszewo. W igrzyskach młodzieży zwyciężyli zarówno dziewczynki, jak i chłopcy ze szkoły w Redzie, a w najstarszej licealiadzie wygrywał Powiatowy Zespół Szkół nr 4. w Redzie. Zwycięscy pojadą na Mistrzostwa Województwa.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24