30.09.2021 15:30 3 WH

Mistrzyni kickboxingu Żaneta Stenka poszukuje sponsora

Fot. GOSRiT Luzino/archiwum

Mieszkanka Kębłowa Żaneta Stenka szykuje się do Mistrzostw Europy w kickboxingu, które będą miały miejsce w Czarnogórze już w listopadzie. Zawodniczka poszukuje sponsora, który dofinansowałby wyjazd w kwocie 4 tys. złotych.

Przypomnijmy, że Żaneta Stenka w 2020 roku została Mistrzynią Polski w kickboxingu. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj. Rok później Żaneta sięgnęła po tytuł złoto w formule pointfighting oraz light contact, a także tytuł wiemistrzowski w formule kick-light.

Zbliżające się mistrzostwa Europy są jej pierwszym startem w turnieju mistrzowskim o randze międzynarodowej. Żeby tak się stało potrzebne są środki finansowe na wyjazd.

Poszukujemy sponsora na dofinansowanie wyjazdu na ME do Czarnogóry, gdyż start kadetów (zawodników do lat 16) jest tylko częściowo finansowany. Mowa o kwocie 4000 zł – czytamy na Facebooku Kickboxing w Gminie Luzino.

Mistrzostwa Europy w kickboxingu w Czarnogórze odbędą się od 5 do 14 listopada. Osoby chętne, aby pomóc proszone są kontakt pod numerem 695 650 914.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...