28.09.2021 12:00 12 PM

Ostatni klaps na planie filmu o księdzu Kaczkowskim

Zakończyły się zdjęcia do filmu o księdzu Janie Kaczkowskim. W rolę duchownego wcielił się Dawid Ogrodnik. Produkcję zobaczymy w kinach w 2022 roku.

Film na początku miał nosić tytuł "Na pełnej petardzie", ale w trakcie powstawania produkcji zmieniono zamysł i do kin trafi „Johnny”. Produkcja opowiada historię twórcy Puckiego Hospicjum, ale i Patryka, który po spotkaniu z księdzem Kaczkowskim zmienił swoje życie. W rolę Patryka wcielił się Piotr Trojan, który zagrał między innymi w filmie "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Zdjęcia do filmu o księdzu Kaczkowskim właśnie się zakończyły. Podczas ostatnich dni powstawania produkcji na plan zaproszono wielu gości, m.in. burmistrz Pucka Hannę Pruchniewską.

To będzie niezwykle wzruszający i ważny film. Zagrali w nim świetni aktorzy, pracują nad nim niezwykli twórcy. Jak dobrze było spotkać się z nimi, rodziną Jana, ekipą naszego hospicjum, Patrykiem Galewskim, Jurkiem Owsiakiem na planie, porozmawiać, zagrać w ostatniej grupowej scenie – napisała na swoim Facebooku Hanna Pruchniewska.

Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska Fot. Facebook/Hanna Purchniewska

Od soboty do dziś przyglądałem się z bliska pracy ekipy kręcącej film o księdzu Janie Kaczkowskim. Dosłownie kilkadziesiąt minut temu zakończył się ostatni dzień zdjęciowy. Jestem pod gigantycznym wrażeniem. Zaangażowanie całego zespołu poziom miliard. Wkładają w ten projekt całe serducha. Czuję, że to będzie coś fantastycznego – pisze na swoim Facebooku dziennikarz Piotr Żyłka.

Film o księdzu Kaczkowskim ma trafić do kin w 2022 roku.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...