27.09.2021 11:00 6 PM

Tytani i Stolem z tarczą, Gryf z przegraną

Fot. Tytani Wejherowo

Tytani Wejherowo zwyciężyli na wyjeździe z drużyną KPR Elbląg. Trzecioligowy Stolem zatrzymał u siebie trzy punkty po wygranej z zespołem Świt Skolwin. Z kolei żółto-czarni przegrali u siebie z Lechią II Gdańsk.

Dobry dzień meczowy mieli w sobotę (25 września) Tytani Wejherowo, którzy z Elbląga wrócili z kompletem punktów. Wygrali z tamtejszym KPR 20-28. „Dziś byliśmy jednością” – napisali po meczu na swoim Facebooku. Szczypiorniści z Wejherowa zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli pierwszej ligi mężczyzn.

Na boisku popisali się piłkarze trzecioligowego Stolema Gniewino. W 10. kolejce, którą rozegrali w sobotę (25 września) zwyciężyli z wynikiem 3:2 z zespołem Świt Skolwin. Obecnie piłkarze z Gniewina zajmują 9. miejsce w tabeli.

Również w sobotę (25 września) na własnym boisku Gryf Wejherowo spotkał się z Lechią II Gdańsk. Niestety żółto-czarni musieli uznać wyższość gości – przegrali 1:3.

Jest to pierwsza porażka w tym sezonie przed własną publicznością. Brawa za walkę do końca i kibiców którzy dopingowali przez cały mecz Bramkę dla Gryfa strzelił Kwidziński (Perez) – czytamy na Facebooku Gryfa Wejherowo.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24