24.09.2021 13:10 0 NW/KPP w Wejherowie

Mężczyzna groził bliskim nożem kuchennym

Fot. KPP w Wejherowie

Policjanci zatrzymali 40-latka w związku z rozbojem, do którego doszło na początku września w gminie Łęczyce. Udało się także zatrzymać 25-latka, który groził nożem kuchennym członkom rodziny.

Policjanci z Gniewina zatrzymali 25-letniego sprawcę przestępstwa. Jak ustalili, mężczyzna groził nożem kuchennym swoim bliskim i wymusił od nich pieniądze. Zatrzymany spędził noc w policyjnym areszcie. Za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia.

Fot. KPP w Wejherowie

Mundurowi zatrzymali także 40-latka, który dokonał rozboju w kompleksie leśnym w Gminie Łęczyce. Do zdarzenia doszło na początku września.

Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy zawieźli pokrzywdzonego do lasu, tam bijąc kijem baseballowym i pięściami po całym ciele, doprowadzili go do stanu bezbronności po czym ukradli mu telefon, tablet, deskorolkę, pieniądze i okulary słoneczne, a także kurtkę, którą miał na sobie - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Udało się odnaleźć sprawców przestępstwa, którzy są z powiatu lęborskiego. W środę (22 września) sąd rejonowy tymczasowo aresztował w związku z tą sprawą 40-letniego podejrzanego.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24