24.09.2021 09:00 0 WH/Stolem Gniewino

Weekend sportowych emocji dla fanów gniewińskiej piłki

Zdjęcie ilustracyjne, źródło:pixabay.com

W Gniewinie w weekend (25-26 września) dojdzie do piłkarskich emocji na różnych rozgrywkowych poziomach. Między innymi w sobotę Stolem zmierzy się z Świtem Szczecin, a juniorzy zagrają z Orkanem Rumia oraz turniej rozegrają roczniki 2014, 2015 i 2016.

Fani piłki nożnej w wydaniu gniewinian powinni mieć powody do zadowolenia, bo w sobotę i niedzielę (25-26 września) rozegra się sporo spotkań.

Już w sobotę (25 września) o godzinie 9:00 rozpocznie się spotkanie z Orkanem Rumia w ramach rozgrywek ligi juniorów C2 gr. I.

Równolegle w Gniewinie swój turniej ligowy rozegrają nasi najmłodsi zawodnicy. Zawodnicy z roczników 2014/2015/2016 podejmą u siebie Koronę Żelistrzewo, MKS Władysławowo, PKS Jastarnię, Sztorm Kosakowo. Nieopodal w Choczewie o 11:00 swój turniej ligowy rozegra drużyna prowadzona przez trenera Tadeusza Semmerlinga – informuje Stolem.

O tej samej godzinie w Gniewinie także z Orkanem Rumia zagra drużyna prowadzona przez trenera Tomasza Kotwicę. Mecz zostanie rozegrany w ramach ligi juniorów C1 gr. I. W tym czasie na wyjeździe w Bojanie o godzinie 11:00 zagrają A-klasowe rezerwy. Piłkarze prowadzeni przez trenera Piotra Plackowskiego powalczy o punkty z miejscowym Dragonem.

O godzinie 13:00 w Gniewinie o zwycięstwo z GTS Pruszczem Gdańskim powalczy druga drużyna prowadzona przez trenera Krzysztofa Jezierskiego w ramach ligi juniorów C2 gr. II.

O godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie III ligi. Na Arenie Mistrzów spotka się Stolem i Świt Szczecin, który zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Gospodarz zaś jest dziesiąty w rankingu.

Weekendowy maraton meczowy zamknie spotkanie Stolem II Gniewino z Gedanią Gdańsk. Początek meczu w niedzielę (26 września) o godzinie 11:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...