23.09.2021 10:00 4 PM

Zero tolerancji dla wandali. Sprawcy będą demaskowani

Fot. Gmina Choczewo

„Zaczynamy wyciągać konsekwencje wobec wandali niszczących mienie gminne” – czytamy na Facebooku gminy Choczewo. Chodzi między innymi o zniszczone wiaty stadionowe na terenie obiektów sportowych w Choczewie.

Gmina Choczewo mówi dość wandalom i pokazuje zdjęcia zniszczonych elementów infrastruktury sportowej. Każda dewastacja ma być zgłaszana na policję.

Fot. Gmina Choczewo Fot. Gmina Choczewo Fot. Gmina Choczewo Fot. Gmina Choczewo

Czy wiecie Państwo, że wiaty stadionowe dla zawodników nie mają jeszcze nawet roku, a już są zniszczone. Wiecie, że kosztowały kilkanaście tysięcy złotych i zostały zakupione, aby dzieci, młodzież i dorośli mogli w komfortowy sposób odpoczywać w oczekiwaniu na mecz - czytamy na Facebooku gminy Choczewo.

Wobec grup korzystających z infrastruktury stadionowej w sposób destrukcyjny ma być stosowana zasada zbiorowej odpowiedzialności.

Będziemy także demaskować sprawców i udostępniać do publicznej wiadomości wizerunek z zapisu monitoringu. Wstyd, że mieszkańcy gminy nie szanują mienia zakupionego z podatków, które sami opłacają – zapowiadają urzędnicy.

Władze gminy podkreślają, że zamiast remontować i naprawiać połamane ławki na stadionie można by środki zainwestować między innymi w remonty dróg.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24