19.09.2021 17:28 1 Kwt

Stolem Gniewino przegrywa z Unią Janikowo

facebook.com/Stolem Gniewino

Drużyna z Gniewina przegrała na własnym stadionie z Unią Janikowo. Mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Na mecz z Unią Janikowo zawodnicy z Gniewina wyszli w następującym składzie: Skwronek - Balewski, Maszota, Kotwica, Wachowiak (C) - Sobczyński, Bać, Klarecki, K. Patelczyk - Gross, Dampc. Rezerwowi to Żynel, Hofman, Jeżowski, Wiśniewski, D.Patelczyk, Kafka, Paluch.

Pierwszą bramkę strzelili w 35 minucie gry zawodnicy z Janikowa. Cztery minuty później zawodnik Unii wykorzystał sytuację i strzelił kolejnego gola. W 41 minucie gry trener Stolema Gniewino przeprowadził pierwszą zmianę w zespole. Kontuzjowanego Tomasza Kowticę zmienił Michał Wiśniewski. Kolejna, tym razem potrójna zmiana nastąpiła w 56 minucie meczu. Boisko opuścili Gross, Bać, Balewski, w zamian weszli Paluch, Hofman i Jeżowski. W 71 minucie Unia strzeliła bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Siedem minut później w drużynie z Gniewina przeprowadzono ostatnią zmianę. Dawid Patelczyk wszedł w miejsce Pawła Sobczyńskiego.

Bramka dla Stolema padła dopiero w 82 minucie meczu. Gola strzelił Mateusz Dampc, tym samym wynik meczu ustanawiając na 1:3.