09.09.2021 17:05 1 WH/KPP w Wejherowie

Rumia: Jechał kradzionym autem na kradzionych tablicach

Źródło: KPP w Wejherowie

W Rumi policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata. Okazało się, że mężczyzna kierował kradzionym autem na kradzionych tablicach rejestracyjnych. W bagażniku przewoził katalizator. Ponadto mundurowi ustalili, że mężczyzna ma związek z kradzieżą elektrycznej hulajnogi.

Sytuacja miała miejsce w środę (8 września) około godziny 4:00 w Rumi przy ul. Grunwaldzkiej.

Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę seata. W trakcje sprawdzania 38-letniego kierowcy i jego samochodu, okazało się, że jedzie kradzionym samochodem na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Oryginalne tablice od seata znajdowały się w bagażniku. Mundurowi przeszukując bagażnik znaleźli w nim katalizator. Ponadto od kierowcy została pobrana krew do analizy, aby sprawdzić czy nie znajdował się on pod wpływem – mówi asp.sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Ponadto ustalono, że mężczyzna odpowiada za kradzież hulajnogi elektrycznej, do której doszło w sierpniu. Mieszkaniec Gdańska usłyszał już zarzut w tej sprawie. Pozostałe kwestie dotyczące kradzieży samochodu i tablic rejestracyjnych oraz ujawniony w bagażniku katalizator będą wyjaśniane przez policję.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24