29.07.2021 17:00 3 WH/TTM

Bezpieczniejszy i atrakcyjniejszy redzki skatepark po remoncie

Fot. Marek Trybański/ TTM

Niecały miesiąc trwała modernizacja redzkiego skateparku. Już w piątek (23 lipca) po południu z obiektu mogli korzystać pasjonaci rolek czy deskorolek. Jak przekonują władze Redy – jest bezpieczniej i atrakcyjniej.

Przypomnijmy, że 28 czerwca skatepark w Redzie został zamknięty. Przeprowadzono remont, który polegał na modernizacji nawierzchni i przeszkód. Poprawiono także ogrodzenie.

Takie prace na skateparku musi prowadzić firma specjalizująca się w tego rodzajach robotach. Musieliśmy dostosować termin do możliwości wykonawcy – zwraca uwagę Halina Grzeszczuk, zastępca burmistrza Redy.

Już w piątkowe (23 lipca) popołudnie, za pośrednictwem Facebooka, magistrat poinformował o otwarciu skateparku. Remont został zakończony szybciej niż przypuszczano. W weekend z obiektu skorzystali zapaleni skaterzy.

W ramach prac wymieniono kostkę na betonową nawierzchnię. Poprawiono stan przeszkód, ale to nie wszystko.

Mamy o wiele bardziej bezpieczny ten skatepark. Nawierzchnia jest po prostu rewelacyjna. Pojawiły się dwie nowe przeszkody. Zapraszamy wszystkich miłośników do korzystania – dodaje Grzeszczuk.

Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM Fot. Marek Trybański/ TTM

Łączny koszt remontu skateparku to 150 tys. złotych.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...