29.07.2021 09:09 7 NW

Reda: Motocykl zderzył się z osobówką

Fot. TTM

Do groźnego zdarzenia doszło w czwartkowy (29 lipca) poranek w Redzie. Na skrzyżowaniu zderzył się samochód osobowy z kierowcą motocykla. Poszkodowane zostały dwie osoby.


Aktualizacja, 29.07.2021 r, godz. 10:50

Jak informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, kierująca samochodem kobieta i kierowca motocykla trafili do szpitala. W osobówce podróżowało także dziecko, ale na szczęście nic mu się nie stało.


Przed godz. 8:00 służby zostały zaalarmowane o wypadku, do którego doszło w Redzie na ul. Gdańskiej, na wysokości ul. Gniewowskiej. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy zderzył się z motocyklem.

Po dotarciu na miejsce służb potwierdzono zdarzenie drogowe. Kierowca motocykla najprawdopodobniej nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i uderzył w kierującą samochodem osobowym kobietę, która prawdopodobnie przejeżdżała na zielonym świetle - informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy wejherowskiej komendy.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, gdyż na miejscu cały czas pracują mundurowi, którzy ustalają okoliczności zdarzenia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24