27.07.2021 11:30 0 AB

Kolejna dawka piłkarskich emocji w Kębłowie za nami

źródło: facebook/Wakacyjna Liga Piłki Nożnej

Piłkarska rywalizacja ponownie zawitała do Kębłowa. W ubiegłym tygodniu rozegrana została III edycja Wakacyjnej Ligi. Tym razem rekord frekwencji padł w kategorii do lat 14. Tam do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów.

Najbardziej zacięta grupa to ponownie ta do lat 21. Tam do półfinałów awansowały: Budowa FC, Emeryci, Dzikie Kaczki i Ja Murarze. Po wyrównanych spotkaniach do w upragnionym finale zagrały zespoły: Budowa FC i Dzikie Kaczki. Finalnie ze zwycięstwa w III kolejce Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej cieszyli się zawodnicy Dzikich Kaczek. Po 3 turniejach prowadzą w klasyfikacji generalnej. Tuż za nimi znajduje się Zaraz Podam ze stratą tylko 5 punktów. Podium zamyka Albania ze stratą aż 26 punktów.

W kategorii U-14 po raz kolejny bezkonkurencyjne okazały się Sandały Mojżesza. Tym razem do rywalizacji przystąpiło rekordowe 8 drużyn. To nie przeszkodziło jednak zawodnikom Sandałów Mojżesza, którzy nie przegrali w tym sezonie Wakacyjnej Ligi jeszcze ani jednego turnieju. Ponownie do półfinałów awansowały: FC Laga na Olka, Sandały Mojżesza, Indonezja oraz Milwood. W finale Sandały ponownie pokonały FC Lagę na Olka, a w meczu o 3 miejsce Milwood zrewanżował się Indonezji. W klasyfikacji generalne Sandały mają już przewagę 28 punktów nad FC Lagą. Trzecie miejsce zajmuje Indonezja, jednak tuż za nią jest Milwood.

W najmłodszych kategoriach U-9 i U-11 ponownie bez zmian. Zwyciężyły Czerwone Diabły i Lechia. Jak informują organizatorzy rozgrywek, dwie najmłodsze kategorie cieszą się coraz większą popularnością.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24