27.07.2021 07:47 0 WH

Wypadek na trasie Kielno - Chwaszczyno. Nie żyje jedna osoba

Fot. Czytelnik

We wtorek (27 lipca) nad ranem doszło do śmiertelnego wypadku na trasie Kielno - Chwaszczyno. Nie żyje jedna osoba. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


AKTUALIZACJA, 27 lipca, godz. 9:40

Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz przeprowadzali oględziny i ustalali okoliczności zdarzenia. Autem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 28 i 25 lat.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca samochodu zahaczył o krawężnik, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne ogrodzenie - mówi asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

Pomimo podjętej reanimacji, jeden z mężczyzn nie przeżył.


Wejherowscy strażacy o godzinie 4:19 otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na ulicy Dębowej w miejscowości Dobrzewino (gmina Szemud).

Samochodem podróżowały dwie osoby. Jedna osoba zmarła w wyniku zdarzenia - informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Druga osoba została zabrana do szpitala. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. W działaniach brali udział strażacy z Wejherowa, Kielna oraz Gdyni. Okoliczności zdarzenia będzie badać policja pod nadzorem prokuratora.

Fot. Czytelnik

Początkowo droga była całkowicie zablokowana, następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Po godzinie 8:00 występują utrudnienia na drodze.


Czytaj również:

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24